Matplast

Drzwi zewnętrzne PCV - drzwi wejściowe Matplast

Drzwi wejściowe są najważniejszym elementem domu, gdyż „każdy gość musi się z nimi zetknąć”. Prawdziwość tych słów jest niezaprzeczalna. Powinny być nie tylko solidne i bezpieczne, ale również stanowić ozdobę całego domu. Warto wybrać taki wzór, który będzie idealnie komponował się z budynkiem, współgrał z charakterem domu. Firma Matplast podjęła prace nad ofertą drzwi spełniających oczekiwania klientów. Znajdziecie Państwo tutaj modele nowoczesne, jak również tradycyjne.

Ogólna specyfikacja drzwi PCV

Wymiar zewnętrzny

Szer. 900 – 1150 mm, wys. max 2200 mm

Wypełnienie

W pakiecie „40”

System

Schüco CT 70

Dopłaty

Wszelkie zmiany okuciowe (zasuwnica, zawiasy, pochwyt), szklenia itp.

Wykonanie na profilu SI82 (tylko wzory Modern)

Elementy ozdobne, ramki i lizeny ze stali nierdzewnej standardowo wykonywane obustronnie

Typ

Drzwi jednoskrzydłowe

Sposób otwierania na zewn. i wewn.

Okucia

Zasuwnica z jednym zamkiem STV M2

Klamka HOPPE dwustronna w kolorze do wyboru: biały, brązowy, złoty, srebrny

3 Zawiasy DR HAHN w kolorze do wyboru: biały, brązowy, złoty, srebrny

Próg aluminiowy

Matplast, Drzwi Zewnętrzne
Ciemny dąb
Ciemny dąb
Machoń
Machoń
Orzech
Orzech
Złoty dąb
Złoty dąb
Biały
Biały
Winchester
Winchester
Antracyt
Antracyt

Drzwi PCV Wejściowe

1
1
Drzwi PCV wejściowe CT70
2
2
Drzwi PCV wejściowe CT70
Previous Next Play Pause

STANDARD CT70

DRZWI WEJŚCIOWE – do kategorii tej zalicza się drzwi zewnętrzne stanowiące główne lub dodatkowe wejście do budynku. To z pewnością ważny element i wizytówka każdego domu, firmy, biura, kamienicy, sklepu czy innego obiektu. Ważną cechą naszej oferty jest możliwość indywidualnego dostosowania wzoru drzwi do przedstawionego nam pomysłu czy projektu, ewentualnie przygotowanie zbliżonych rozwiązań alternatywnych. Drzwi wejściowe PVC, dzięki odpowiednim materiałom i specjalnej budowie, zapewniają długoletnie funkcjonowanie, spełniają wymogi dotyczące izolacji termicznej i akustycznej oraz stanowią solidną, trudną do sforsowania, a jednocześnie estetyczną barierę bezpieczeństwa.

SI82 Living

DRZWI WEJŚCIOWE– do kategorii tej zalicza się drzwi zewnętrzne stanowiące główne lub dodatkowe wejście do budynku. To z pewnością ważny element i wizytówka każdego domu, firmy, biura, kamienicy, sklepu czy innego obiektu. Ważną cechą naszej oferty jest możliwość indywidualnego dostosowania wzoru drzwi do przedstawionego nam pomysłu czy projektu, ewentualnie przygotowanie zbliżonych rozwiązań alternatywnych. Drzwi wejściowe PVC, dzięki odpowiednim materiałom i specjalnej budowie, zapewniają długoletnie funkcjonowanie, spełniają wymogi dotyczące izolacji termicznej i akustycznej oraz stanowią solidną, trudną do sforsowania, a jednocześnie estetyczną barierę bezpieczeństwa

Okna PCV, Producent okien

Producent okien ze zdolnego śląska!

nIE ZWLEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, KORZYSTAJĄC Z FORMULARZA NA STRONIE, LUB DZWONIĄC BEZPOŚREDNIO POD NUMER:

nasi partnerzy

outlet