Wyjątkowa przestrzeń

Ogród zimowy to idealny pomysł na rozbudowę domu. Nowa przestrzeń stanie się miejscem relaksu i spotkań z przyjaciółmi. Duże przeszklenia i nowoczesna forma dadzą Ci poczucie wolności i obcowania z naturą.

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe Matplast

Całoroczny ogród zimowy to najlepsze rozwiązanie dla osób chcących zwiększyć przestrzeń życiową. Dobrze wykonany, przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku przez wykorzystywanie zgromadzonego w nim ciepła.

Zimą chroni wnętrza przed chłodem, a cały rok przed hałasem pozwalając cieszyć się nową przestrzenią, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych.

zalety ogrodów zimowych

Ogrody letnie

Ogrody letnie Matplast

Ogrody letnie to zamknięta konstrukcja, która pozwala cieszyć się tarasem od wczesnej wiosny do później jesieni.

Nowoczesny ogród letni to sposób na spędzenie przyjemnych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Latem, po otwarciu drzwi, otwiera dom i integruje go z otoczeniem. Zimą, sprawdzi się jako przechowalnia dla roślin domowych lub ogrodowych.

zalety ogrodów letnich

Zadaszenia

Ogrody zimowe Matplast

Zadaszenia pozwalają zwiększyć funkcjonalność tarasów, chroniąc przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Indywidualnie opracowany szkielet będzie świetnym uzupełnieniem fasady Twojego domu.

zalety zadaszen

Praca z nami to przyjemność

Darmowa konsultacja z ekspertem
Darmowy pomiar przez specjalistę
Montaż przez doświadczonych pracowników

Darmowa konsultacja z ekspertem

Możemy umówić się na video-rozmowę, spotkanie w salonie lub wizytę u Ciebie. Wspólnie z dobierzemy najlepsze rozwiązania pod względem technicznym, funkcjonalności, wyglądu i budżetu.

Darmowy pomiar wykonany przez specjalistę

Przed rozpoczęciem produkcji, przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie terminie na pomiary aby upewnić się, że wszystkie dane są poprawne

Montaż przez doświadczonych pracowników

Nasza doświadczona ekipa monterska zamontuje okna i drzwi w Twoim domu oraz przeszkoli Ciebie w kwestii konserwacji produktów.

Gwarancja ceny na ogród

Wyślij zapytanie, złóż zamówienie a otrzymasz gwarancję ceny na projekt. W momencie uzyskania oferty od naszego doradcy nie musisz przejmować się podwyżkami cen! Twoja wycena nie zmieni się przez 2 miesiące

Inspiracje

Zobacz wybrane realizacje