Gwarancja
niezawodności

Nasza obietnica

Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych rozwiązań w dziedzinie stolarki okienno-drzwiowej, dlatego na wszystkie produkty oferujemy aż 7-letnią gwarancję.

Gdzie tradycja spotyka nowoczesność

W Matplast Sp. z o. o. od 1998 roku oferujemy Klientom innowacyjne, skuteczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania budowlane. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować najlepsze produkty tworzone z najwyższą dbałością o detale, łącząc tradycyjne, ponadczasowe rozwiązania z nowoczesną technologią i współczesnym designem.

U nas nie ma dróg
na skróty

Stawiamy na ciągły rozwój i śledzenie aktualnych trendów branżowych, co pozwala zapewnić naszym Klientom balans pomiędzy najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami, spełniającymi zarówno wymogi budowlane, jak i potrzeby ekonomiczne, ekologiczne oraz estetyczne.

Opieka na lata

Indywidualne podejście do każdego Klienta jest dla nas priorytetem. Dlatego też oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji stolarki okienno-drzwiowej – zaczynając od pomiarów, projektowania, przez proces produkcji, na montażu kończąc. Współpracujemy z doświadczonymi ekipami monterskimi, z których usług nasi Klienci mogą skorzystać aż przez 7 lat od daty zakupu produktów Matplast Sp. z o. o.

Lokalna produkcja
gwarantem jakości

Na każdym etapie realizacji zlecenia wybieramy produkty oraz materiały wytwarzane lokalnie na terenie Dolnego Śląska i Śląska. Pozwala to nam zapewnić sprawny proces wytworzenia niezbędnych elementów zamiennych oraz szybką interwencję ekipy monterskiej.