Zasady korzystania z witryny www.matplast.pl

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Matplast sp. z o.o. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na przestrzeganie poniższych zasad i warunków. Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią niniejszych zasad przed rozpoczęciem korzystania z serwisu.

1. Prawa własności intelektualnej Wszystkie treści publikowane na tej stronie, w tym teksty, grafiki, logo, ikony, obrazy, klipy audio i oprogramowanie, są własnością Matplast sp. z o.o. lub jej dostawców treści i są chronione prawem autorskim, prawem znaków towarowych oraz innymi prawami własności intelektualnej. Kopiowanie, reprodukcja, republikacja, rozsyłanie lub używanie jakichkolwiek materiałów dostępnych na tej stronie bez wyraźnej pisemnej zgody Matplast sp. z o.o. jest zabronione.

2. Dokładność informacji Dokładamy wszelkich starań, aby informacje na naszej stronie były dokładne i aktualne. Jednakże Matplast sp. z o.o. nie gwarantuje, że opisy produktów, specyfikacje, ceny lub inne treści na stronie są dokładne, kompletne, aktualne lub wolne od błędów. Wszelkie zdjęcia są wyłącznie poglądowe i mogą nie odzwierciedlać dokładnego wyglądu produktów.

3. Ograniczenie odpowiedzialności Matplast sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z korzystania z naszej strony internetowej, w tym z nieścisłości lub braków w treści, chyba że wynika to z naszego umyślnego działania. Nie odpowiadamy także za straty wynikające z problemów technicznych, w tym zakłóceń, przerw w dostępie do strony czy problemów spowodowanych przez osoby trzecie.

4. Linki do stron trzecich Nasza strona może zawierać linki do innych stron internetowych, które nie są operowane przez Matplast sp. z o.o. Nie mamy kontroli nad treściami i praktykami tych stron oraz nie ponosimy odpowiedzialności za ich zawartość, polityki prywatności ani praktyki.

5. Modyfikacja zasad Matplast sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych zasad korzystania w dowolnym czasie. Zmiany wejdą w życie natychmiast po ich publikacji na stronie. Kontynuacja korzystania z serwisu po wprowadzeniu zmian oznacza akceptację nowych zasad.

Kontakt W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z niniejszymi zasadami, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: psoltys@matplast.pl.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i życzymy przyjemnego korzystania z naszych usług.