Pergole

darmowa konsultacja

Wyjątkowa Przestrzeń

Odmień swój dom z Matplast

Ogród zimowy to idealny pomysł na rozbudowę domu. Nowa przestrzeń stanie się miejscem relaksu i spotkań z przyjaciółmi. Duże przeszklenia i nowoczesna forma dadzą Ci poczucie wolności i obcowania z naturą, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Do budowy konstrukcji, wykorzystujemy najwyższej jakości materiały uznanych producentów, gwarantując wyjątkowy styl, optymalną termoizolację oraz trwałość na lata.

Spełniamy marzenia o ogrodach

Od ponad 20 lat spełniamy marzenia naszych klientów o pięknych ogrodach. Gwarantujemy doskonałą jakość materiałów i fachowe wykonanie. Korzystamy z rozwiązań najlepszych producentów. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i chętnie pomożemy Ci opracować szkielet oraz konstrukcję ogrodu. Wspólnie zrealizujemy Twój wymarzony ogród.

Ogrody Zimowe

Ogrody Zimowe

Całoroczny ogród zimowy to najlepsze rozwiązanie dla osób chcących zwiększyć przestrzeń życiową. Dobrze wykonany, przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku przez wykorzystywanie zgromadzonego w nim ciepła.

Zimą chroni wnętrza przed chłodem, a cały rok przed hałasem pozwalając cieszyć się nową przestrzenią, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych.

Ogrody Letnie

Ogrody Letnie

Ogrody letnie to zamknięta konstrukcja, która pozwala cieszyć się tarasem od wczesnej wiosny do później jesieni.

Nowoczesny ogród letni to sposób na spędzenie przyjemnych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Latem, po otwarciu drzwi, otwiera dom i integruje go z otoczeniem. Zimą, sprawdzi się jako przechowalnia dla roślin domowych lub ogrodowych.

Pergole

Pergole

Zadaszenia pozwalają zwiększyć funkcjonalność tarasów, chroniąc przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Indywidualnie opracowany szkielet będzie świetnym uzupełnieniem fasady Twojego domu.

Otwórz się na naturę

Jedną z głównych zalet ogrodu zimowego jest uzyskanie dodatkowego metrażu przestrzeni mieszkalnej oraz podwyższenie standardu życia. W każdej chwili możliwy jest relaks z ulubioną książką wśród zieleni lub uroczyste spotkanie z przyjaciółmi w okolicznościach przyrody.

Rozwiązanie to zapewnia dodatkowe promienie słoneczne w domu, zapewniając dłuższy czas nasłonecznienia i skrócony czas korzystania ze światła sztucznego. Budowa ogrodu zimowego daje ogromną swobodę estetyczną i wykonawczą.

Umów się na darmową konsultację, wspólnie wybierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Odmień swój dom
z Matplast

Ogrody zimowe Matplast tworzone są zgodnie z indywidualnym projektem klienta. Nasi specjaliści wesprą Ciebie w całym procesie, oferując kompleksowe doradztwo i wsparcie merytoryczne.

Ogrody zimowe

Posiadając ogród zimowy przy swoim domu cieszymy się tym miejscem przedłużając ulubione pory roku i obcując z naturą w każdej chwili przez 365 dni w roku. Z walorów ogrodu zimowego skorzystają również osoby pragnące posiadać zaciszne miejsce do relaksu oraz pracy – z odpowiednim nasłonecznieniem i w towarzystwie natury.

Oprócz oczywistych względów estetycznych i funkcjonalnych – odpowiednio zaprojektowany ogród zimowy może pomóc w zminimalizowaniu kosztów ogrzewania i docieplania przestrzeni mieszkalnej.

Ciesz się ogrodem cały rok

Ogrody letnie

Ogrody letnie – oranżerie to przeszklone przestrzenie zabezpieczające rośliny przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w dowolnym kształcie dachu, z której korzysta się sezonowo – głównie w porze letniej oraz niekiedy porą wiosenną.

Podobnie jak w przypadku ogrodu zimowego, w oranżerii możliwe jest umieszczenie oświetlenia oraz mebli, aby przestrzeń ta pełniła również rolę wypoczynkową.

Postaw na komfort codzienności

ogrody letnie
pergole

Pergole

Pergola ogrodowa poszerza strefę użyteczności w domu oraz zabezpiecza przed słońcem i wiatrem pozwalając na relaks na świeżym powietrzu. Zbudowanie pergoli nie wiąże się ze specjalnym przygotowaniem – stanowi ona wolnostojącą konstrukcję lub konstrukcję montowaną na tarasie lub balkonie w prosty i szybki sposób.

Dach pergoli stanowić mogą ruchome lamele aluminiowe, panele szklane lub materiały tkaninowe, w zależności od indywidualnych preferencji oraz możliwości zarządzania poziomem nasłonecznienia.

Deszcz Cię nie zaskoczy

Praca z nami to przyjemność!

Darmowa konsultacja z ekspertem

Możemy umówić się na video-rozmowę, spotkanie w salonie lub wizytę u Ciebie. Wspólnie z dobierzemy najlepsze rozwiązania pod względem technicznym, funkcjonalności, wyglądu i budżetu.

Darmowy pomiar wykonany przez specjalistę

Przed rozpoczęciem produkcji, przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie terminie na pomiary aby upewnić się, że wszystkie dane są poprawne

Montaż przez doświadczonych pracowników

Nasza doświadczona ekipa monterska zamontuje okna i drzwi w Twoim domu oraz przeszkoli Ciebie w kwestii konserwacji produktów.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Nasza troska o Twoje zadowolenie sprawia, że możesz cieszyć się spokojem i komfortem, wiedząc, że jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Gwarancja ceny na ogród

Wyślij zapytanie, złóż zamówienie a otrzymasz gwarancję ceny na projekt. W momencie uzyskania oferty od naszego doradcy nie musisz przejmować się podwyżkami cen! Twoja wycena nie zmieni się przez 2 miesiące

Inspiracje

Zobacz wybrane realizacje