W Harmonii
z otoczeniem

Drzwi i okna spójne stylistycznie.
Postaw na harmonię i styl!

darmowa konsultacja

Drzwi aluminiowe
Harmony

Minimalizm i elegancja

Linia Harmony to synergia najwyższej jakości,
funkcjonalności oraz niepowtarzalnego designu.
Najlepsze surowce wraz z innowacyjnymi technologiami.

Harmonia otoczenia

Najlepsze aluminium wraz z innowacyjnymi technologiami Matplast pozwalają linii Harmony spełnić najwyższe parametry bezpieczeństwa i komfortu użytkowania na lata, łącząc funkcjonalność z nowoczesnym charakterem, dzięki wzornictwu opartemu na trendach.

Technologia wypełnień drzwiowych Matplast

Wypełnienie nakładkowe

Wypełnienie nakładkowe dwustronne systemu drzwiowego to rozwiązanie dopasowane do miłośników minimalizmu i energooszczędności. Wypełnienie to zapewnia znacznie lepsze parametry termoizolacyjne niż wypełnienie wsadowe. Panele nakładkowe montowane są w sposób zakrywający całą ramę skrzydła – zarówno po stronie zewnętrznej, jak i wewnętrznej, oferując minimalistyczną, elegancką i spójną powierzchnię.

Profil Aliplast Star 90

Wypełnienie

Standard: utwardzana płyta poliuretanowa PUR i mata dylatacyjna, oraz wewnętrzne wzmocnienie blaszane zwiększające sztywność i bezpieczeństwo konstrukcji.

Harmony Nakładkowe

Wypełnienie wsadowe

Wypełnienie wsadowe drzwi to rozwiązanie ekonomiczne i wygodne, które zapewnia swobodę wymiany panelu w momencie jego uszkodzenia, bez konieczności wymiany całych drzwi i ponoszenia wysokich kosztów. Wypełnienie wsadowe jest umieszczane wewnątrz skrzydła i sprawia, że ramy skrzydła widoczne są od strony zewnętrznej i wewnętrznej.

Profil Ponzio

Wypełnienie

Standard: Utwardzona płyta poliuretanowa PUR i mata dylatacyjna,.

drzwi wsadowe Harmony

DRZWI NAKŁADKOWE

Aluminium

DRZWI WSADOWE

Aluminium

Drzwi z naświetlem - stylistyka dopasowana do Twoich potrzeb

Dostosuj drzwi do swoich potrzeb. Każdy model drzwi możesz uzupełnić o naświetle w dowolnym wariancie. Najlepsze rozwiązania stolarki drzwiowej zapewnią Ci odpowiednią termoizolację.
Zapytaj konsultanta, który pomoże Ci dopasować naświetle do modelu drzwi, fasady i poinformuje Cię o możliwościach technicznych wykonania. Naświetla wyceniane są indywidualnie.

Drzwi jednoskrzydłowe

Dostępne opcje

Harmony