moskitiera

Powiedz STOP
owadom

Moskitiery okienne Matplast gwarantują 100% ochronę przed owadami. Moskitiery są funkcjonalne i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, dzięki czemu pozwolą cieszyć się spokojem w domu.

Tanie, wygodne w codziennym użytkowaniu, łatwe w montażu i dostępne w wielu kolorach, z pewnością poprawią komfort życia w domu.

Wybierz system zgodny z Twoimi potrzebami

moskitiery stałe

Stałe

Moskitiery ramkowe montowane na stałe, to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, skutecznie chroniące przed insektami.

Otwierane

Moskitiery otwierane świetnie sprawdzają się w wypadku drzwi balkonowych, zabezpieczające dom przed dostępem owadów jednocześnie pozwalając na komfortowe codzienne użytkowanie.

moskitiery zwijane

Zwijane

System moskitiery zwijanej to niezwykle praktyczne rozwiązanie zabezpieczające wnętrze przed obecnością insektów z możliwością zwijania i rozwijania moskitiery zgodnie z potrzebami.

Przesuwne

Moskitiery przesuwne świetnie sprawdzą się dla dużych, przeszklonych wnękach balkonowych, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się w szynach i jest możliwość montażu w układzie trzyrzędowym.

moskitiery otwieralne

Plisowane

Moskitiery plisowane świetnie sprawdzają się w wypadku drzwi przesuwnych, zabezpieczające dom przed dostępem owadów jednocześnie pozwalając na komfortowe codzienne użytkowanie.

Darmowa konsultacja

Darmowa
konsultacja

Nasi specjaliści mogą pomóc Ci w ustaleniu wszystkich kwestii i dobrać właściwy materiał oraz system dla stolarki okiennej i drzwiowej

Inspiracje

Zobacz wybrane realizacje

realizacje systemy osłonowe